Nazwa forum

Prince of Persia - Nieoficjalne forum gry

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2011-06-19 17:56:41

PrinceKuba

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 8
Punktów :   

Przyszłość Prince of Persia.

Tutaj rozmawiamy o przyszłości Prince of Persia!

Pierwsze kluczowe pytanie:

Jaka dla was była najlepsza saga, część? Jak dla mnie najlepsza była trylogia z piaskami czasu. Prince of Persia 2008 była do niczego, kreskówkowa grafika i poziom trudności dla przedszkolaków. Na szczęście został wydany epilog, który zakończył tą serię.

Drugie kluczowe pytanie:

Jak myślicie co będzie po zapomnianych piaskach? Ja że będzie coś o synie lub dalszym księciu tego pierwszego księcia i będą mieć wrodzoną moc władania czasem itp! Prince of Persia 2008 nie było za dobre. Fabuła taka sobie, grafika większości za bajkowa (czuję się jakbym oglądał kreskówkę) i ogólnie gra od 12+ ,wolę pop-y od 16+

Podsumowując Ubisoft eksperymentował na Pop 2008 (Tak czytałem). Gra okazała się dosyć dobra, ale jak wydano "Zapomniane piaski" wiele osób powróciło do gry! Na pewno, prawdopodobnie w 2012-2013 ukaże się kolejna część gry. Ubisoft napewno zrobi coś w rodzaju poprzedniej trylogii piasków czasu, a szczególnie w rodzaju "Duszy wojownika" , która była najlepsza! Można pomyśleć jak wyglądałby nowy "Pop" przybliżony klimatem do Duszy wojownika w nowej oprawie graficznej, panelu internetowym, który jest podczas włączania "Zapomnianych piasków"! Po prostu cudo! Czekamy!

PS To wszystko przykłady, przypuszczenia, ale jestem pewien że Ubisoft nie porzuci Pop-a

Offline

 

#2 2011-06-20 09:31:39

Within

Administrator

Zarejestrowany: 2011-06-20
Posty: 2
Punktów :   

Re: Przyszłość Prince of Persia.

Potwierdzam twoje zdanie że saga z piaskami czasu jest najlepsza.
W 2008 nie grałem wiedz nie powiem czy jest fajna czy nie
Dla mnie najlepsza cześć to PoP WW I bardzo wyróżnia się od innych cześć.
P o z d r a w i a Within

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaotsto.pun.pl www.wrestingpbf.pun.pl www.loco.pun.pl www.poke-batles.pun.pl www.wstirzaocznie.pun.pl